EKİBİMİZ HAKKINDA

Ekip çalışması yapıyoruz.
Bilgiyi paylaşıyoruz.

50 BİTEN PROJE 50 MUTLU MÜŞTERİ 2850 ÇALIŞMA SAATİ 18 YIL

A1 İÇMİMARLIK 18 yılı aşan tasarım, proje ve uygulama işlerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren projelendirme, tasarım ve uygulama çalışmaları yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Oteller, İş merkezleri, Firmalara özel çalışma alanları, villalar, Yaşam alanları, İç mekan tasarımları ve peyzaj çalışmalarının projelerini hazırlamak ve bu projelere ait tüm uygulama işlerini yapmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Proje ve Uygulama sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan A1  İÇMİMARLIK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

EKİBİMİZ

OWNER

Salih YURDUSEVEN

FİNANS

Sevda YURDUSEVEN

MİMAR

Aykutalp OCAK

İÇ MİMAR

Ozan Karabıkçı

İnce işler Sorumlusu

Hasan Karaca

İÇ MİMAR

Berk UMUTLU

İnce işler sorumlusu

Fatih Koç

FORMEN

Mustafa CİMŞİR

Ofis

Gül Dedeoğlu

ZAMAN ÇİZELGESİ

Arşivimiz

REFERANSLAR

Sizden gelenler

Tasarımları harika ve yaratıcı fikirleri var. Malzeme konusunda çok tecrübeliler. Zaman konusunda çok hassaslar ve samimi çalışma prensipleri var. Tavsiye ederim.

Cansu Y.

Projelendirme ve malzeme seçimi aşamalarında oldukça hassaslar, bu disiplin güvende olduğunuzu hissettiriyor. İş bitirme zamanı olarak biraz endişeliydim. İş programına uyarak zamanında teslim ettiler. Doğru tercih yaptığım için mutluyum

Anıl Ç.

Evimizin yenilenmesi için epeyce araştırma yapmıştık ve kafamız epeyce karışmıştı. A1 iç mimarlık ile görüşmelerimizde güven veren yaklaşımları ve iş bilincinin gelişmiş olduğunu fark ettik. Projelendirme ve uygulama aşamalarında tam destek aldık. Malzeme konusunda tarafımıza kapsamlı bilgi verildi. İşini seven şirket çalışanları var. Mutluyuz

Mücahit P.