A1 İç MimarlikA1 İç Mimarlik
A1 İç MimarlikA1 İç Mimarlik
kurumsal

Vizyon / Misyon

A1 iç mimarlık -Ankara , 18 yılı aşan tasarım, proje ve uygulama işlerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren, iç mimarlık projeleri , tasarım ve uygulama çalışmaları yapan uzman kadroya sahip şirketimiz, Otel projeleri , Villa projeleri , Konut projeleri , Üniversite projeleri , kafe projeleri , Restoran projeleri , Ofis projeleri , iş merkezi projeleri ve elçilik projeleri, alanlarında firmalara, kurumlara ve şahıslara ait özel içmimarlık projeleri çalışma alanları ve yaşam alanları, projelerini güncel trend tasarımları ile planlamak , fizibilite çalışması yapmak , hazırlamak ve bu projelere ait tüm uygulama , (inşaat , mobilya , çelik konstrüksiyon ve dekorasyon işleri için anahtar teslim fiyat vererek yapmaktadır.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve iş disiplini ile zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tüm kurum, kuruluşlar ve özel müşterilerimiz tarafından güven vererek tercih sebebi olmuştur. Kısa sürede güçlü referanslar oluşturmuş olan firmamız, proje ve uygulama alanlarında kendisini devamlı yenileyerek zamanı ve materyali en iyi şekilde değerlendirip güncek kalabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima KALİTEHİZMET, zamanında TESLİM ve uygun FİYAT olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan A1 iç mimarlık, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Fikir

Proje / Tasarım /Arge

01
uygulama

İç mimarlık

02
tecrübe

Danışmanlık

03
ekibimiz

Farklı bir bakış

Salih YURDUSEVEN
Genel Koordinatör
Sevda YURDUSEVEN
Finans / Mali Müşavir
Aykutalp OCAK
Mimar
Abdullah YÜKSEKCAN
Satınalma
Berk UMUTLU
İç Mimar
Ozan KARABIKÇI
İç Mimar
Mustafa CİMŞİR
Şantiye Şefi
Son yorumlar
    Categories
    • Kategori yok
    Arşivler
    Kategoriler
    • Kategori yok