A1 İç MimarlikA1 İç Mimarlik
A1 İç MimarlikA1 İç Mimarlik
Projeler

Tasarım ve uygulama projelerimiz

Sungen_Solar_enerji_9

Sungen Solar enerji – Ankara


Ofis projeleri – Toplantı salonları – Makam ve dinlenme alanları

Tarih: 2021     Mekan: 2360 m2     Şehir: Ankara
Solar enerji sektörün öncü firmalarından Sungen solar enerji firması Ankara ‘da bulunan ofis binalarının iç mimarlık işlerinde firmamızı tercih etmiştir. Ofis projeleri , makam projeleri , kongre salon projeleri ve mağaza projeleri olmak üzere tüm alanlar anahtar teslim projeler kapsamında değerlendirilerek inşaat , çelik konstrüksiyon , mobilya , asansör , elektrik , mekanik ve iklimlendirme uygulama işleri devam etmektedir.

Klasik Yatak Odası – Ankara


Yatak Odası – Dinlenme alanları – Klasik mobilyalar

Tarih: 2021     Mekan: 127 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık Ankara projemiz için hazırlamış olduğumuz klasik mobilya yatak odası ve ve dinlenme alanı çalışmamız, Suit, Business otel veya özel dinlenme konaklama alnı olarak düşünülmüştür. Projelendirme ve uygulamaları anahtar teslim olarak değerlendirilmiştir. 

Yatak Odası klasik (1)
Toplantı Salonu_7

Toplantı Salonu – Ankara


Toplantı Salonu Projeleri – Fuaye 

Tarih: 2022     Mekan: 585 m²     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık ankara olarak yeni bir fuaye ve toplantı salonumuz tasarımı ve uygulama projemizi tamamlamış bulunmaktayız.  Firmalara özel olarak kişiselleştirdiğimiz projemizin uygulama işlerini (inşaat, mobilya, dekor, elektrik ve mekanik) profesyonel çözüm ortaklarımız ile tamamlayarak anahtar teslim işler listemize yenisini eklemekten gurur duyuyoruz.

Dinlenme Alanları – Ankara


Yatak Odası – Dinlenme alanları – Trend mobilyalar

Tarih: 2022     Mekan: 712 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık Ankara olarak, Holdingler, çalışma ofisleri ve kişilere özgü dinlenme ve eğlence alanları çalışmalarımızdan olup tüm proje ve uygulama işlerinin yükleniciliği ile anahtar teslim olarak teslim edirilmiştir. 

Makam Dinlenme alanı_2
Cafe restoran 1

İ. Y.  Kafe / Restoran – Ankara


Kafe projeleri – Restoran projeleri – Yemekhane projeleri

Tarih: 2021     Mekan: 125 m²     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık ankara olarak yeni bir (cafe / restoran ) projemizi tamamlamış bulunmaktayız.  Firmalara olarak kişiselleştirdiğimiz projemizin uygulama işlerini (inşaat, mobilya, dekor, elektrik ve mekanik) profesyonel çözüm ortaklarımız ile tamamlayarak anahtar teslim işler listemize yenisini eklemekten gurur duyuyoruz.

Kıbrıs Villa Projesi – Girne


Konut projeleri – Villa projeleri  – Cephe projeleri – Peyzaj projeleri – Ev projeleri

Tarih: 2021     Mekan: 3220 m2     Şehir: Girne
Ankara iç mimarlık firmaları arasında villa projeleri alanında tasarımları ve uygulama işleri ile fark yaratan anahtar teslim işlerimizden Sn. Mustafa N. ait  16 villa konutu iç mimari proje çalışmaları hazırlanmış ve teslim edilmiştir.

Villa_Retro_Render (5)
Makam Odası_2

İnan Y. Makam Odası – Ankara


Ofis Proje – Makam proje – Luxury Ofis

Tarih: 2020     Mekan: 430 m2     Şehir: Ankara
Luxury trend çalışmalarımızdan olan ofis proje ve uygulama işlerimiz iç mimarlık detayları ile beğeni kazanmıştır.  Enerji sektörü liderlerinden olan Sungen için hazırlanan bu çalışma çoklu çözüm ortaklarımızın hummalı çalışmaları sayesinde planlanan tüm detayları ile kullanıcısına hizmet vermektedir. Böylesine detaylı ve ve taktir toplayan çalışma için firmamızın tercih edilmesi detayların hassasiyeti olarak değerlendiriyoruz. 

M. S. Villa projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri  – Cephe projeleri – Peyzaj projeleri – Ev projeleri

Tarih: 2020     Mekan: 730 m2     Şehir: Ankara
Ankara iç mimarlık firmaları arasında villa projeleri alanında tasarımları ve uygulama işleri ile fark yaratan anahtar teslim işlerimizden Sn. M. S. konutu çalışma detayları, 480 m2 arsa alanına sahip 240 m2 villa yerleşimli özel iç mimarlık projeleri , peyzaj projeleri ve cephe projelerinin hazırlanması işleridir.

gölbaşı villa mustaf sarı 14
N. E. Konutu 3

N. E. Villa projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Ev projeleri

Tarih: 2020     Mekan: 43 m2     Şehir: Ankara
İç mimarlık proje ofisleri ‘nin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan bazıları , müşterilerinin planlama ,  renk , konstrans ve uyum sorunu yaşamalarıdır. Sn. N. E. konut projesinde yer alan bu eksikliklerin giderilmesi genel planlama ve özel müşteri istekleri ile birlikte genel ambiyansın yakalanarak özel mobilya ve metal imalatlarının yapılması ile birlikte anahtar teslim işler tamamlanarak teslim edilmiştir. 

Rıfat Y. Makam Odası – Ankara


Ofis Yenileme

Tarih: 2022     Mekan: 73 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık Ankara’da ve yurt  içinde takipte bulunduğu yenilikçi trend ve uygulama işlerini yeni projesine entegre etmiş, yenilikçi ve lider tasarım alanlarında proje ve uygulama sistemlerini geliştirerek iş hayatına devam etmektedir.   

Rıfat Bey Makam_6
Müdür Odaları _5

Çalışma Alanları – Ankara


Çalışma Alanları – Yönetici Ofisleri

Tarih: 2021     Mekan: 245 m2     Şehir: Ankara
Yenilikçi tasarımlar içerinde değerlendirilen soft ve yumuşak geçişler ile tasarımını sürdürdüğümüz, doğal dekor konseptimiz, müdür ve yönetici ofisleri için değerlendirilmiştir.

İ. E. Villa projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Cephe projeleri – Ev projeleri

Tarih: 2015     Mekan: 950 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık ankara , çankaya ‘ da yer alan Atatürk ‘ünde bir zamanlar av köşkü olarak kullandığı mekan için aslına uygun olarak gerçek mimarisi ve malzeme yapısı üzerinde değişiklik yapmadan gerekli restorasyon uygulama işlerini tamamlamıştır. Anahtar teslim proje olarak anlaşılan işlerde, cephede, prekast yapı dekor ve doğal taş kaplama kullanılmıştır. Çatı, tamamen sökülüp 1. Sınıf çam kereste kullanılmış olup yeniden yapılarak kiremit örtü kullanılmıştır. Tüm yağmur olukları ve inişleri monoblok (eksiz) olarak imal edilmiştir. Peyzaj için bordür taşları, yol yapımı, çiçeklendirme yapım işleri. Özel garaj alanları yenilenmesi ve motorlu giriş kapıları dahil anahtar teslim yapım işleridir.

Elçilik cephe 1
Murat T. (10)

Murat T. Ofis projesi – Ankara


Ofis projeleri – Makam – Çalışma Alanları 

Tarih: 2022     Mekan: 65 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık Çankaya bölgesinde yer alan ofis projeleri ve makam projeleri çalışmalarına bir yenisini daha eklemekten gurur duyar. Yeni nesil trend tasarım yapılan çalışma ofisi projelendirmesi yapılmış olup, ferah, geniş kullanım alanı ve mimari dekor çalışmaları ile yenilenmiştir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi – Nevşehir


Logolu ürünler satış ofisi – Mağaza projeleri

Tarih: 2018     Mekan: 85 m2     Şehir: Nevşehir
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ‘ne ait logolu ürünlerin satışı için  ofis projeleri ve mağaza projeleri, için Nevşehir iç mimarlık ofisimiz tarafından özel iç mimarlık projeleri hazırlanmıştır. Uygulama işleri ihale kapsamında alınmış olup trend tasarımlar ile metal ve ahşap konseptli olarak dekore edilmiştir. mağaza satış ofisi dış cephesi, Nevşehir bölgesine ait özel kırma mermerlerden tasarımı yapılarak uygulaması tamamlanmıştır.

nevşehir üniversitesi 1
Anıl aral 2

A. A. Ev projesi – Ankara


Ev projeleri – Konut projeleri 

Tarih: 2017     Mekan: 285 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık Çankaya bölgesinde yer alan konut projeleri ve ev projeleri çalışmalarına bir yenisini daha eklemekten gurur duyar. Dubleks ev projemiz ‘de tüm alanların yenilenmesi ve teras için kapama yapılarak özel projeler olarak seramik atölyesi alanı oluşturulmuştur. Atı arası gardırop alanları ile kullanım alanı genişletilmiştir. Özel duvar çıtaları ve mekana uygun mobilya ve özel imalat koltuk takımları ile tasarımı yapılmıştır.

H. G. Ev projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Peyzaj projeleri

Tarih: 2017     Mekan: 960 m2     Şehir: Ankara
Mebuskent – Yenimahalle yerleşkesinde bulunan, Natamam olarak teslim alınan 2  adet villada, konut iç mimarlık projeleri alanlarında çalışmalar yapılmıştır. Mutfak , banyo , Wc , Genç odaları , Yatak odası , Antre , ahşap merdiven alanları için mimari projeler , elektrik projeleri , mekanik projeler , iklimlendirme projeleri ve 3 boyutlu görsel tasarımları ile sunum yapılmıştır. Tüm uygulama ve projelendirme işleri anahtar teslim olarak anlaşılmış olup teslimatı yapılmıştır.

mebuskent 7
ankara adliyesi 4

Ankara Adliyesi – Ankara


Konferans salonu – Kongre salonu – Toplantı salonu – Fuaye alanı

Tarih: 2013     Mekan: 780 m2     Şehir: Ankara
Ankara ‘da iç mimarlık firmaları içerisinde kısa sürede güven kazanan firmamız, Ankara adliyesine bağlı konferans salonu ve fuaye alanı özel iç mimarlık projeleri kapsamında dizayn edilmiştir. 502 kişi oturma kapasiteli , kongre salonu , sunum için elektronik karartmalı stor perdeler, simultane (çeviri) odaları 4 dilde anlık çeviri yapma kapasiteli, çift konuşmacı kürsüsü, Özel ahşap dekoratif ve akustik asma tavanlar, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, ses izolasyonu için zemin halıları olarak özel projelendirme ve uygulama işlerinin  anahtar teslim olarak yapılmış ve teslim edilmiştir.

İ. E. Ofis projesi – Ankara


Ofis projeleri – İş Merkezi projeleri

Tarih: 2018     Mekan: 1240 m2     Şehir: Ankara
Koç kuleleri – Ankara iç mimarlık projeleri ve uygulama işleri için 1240 m2 alanda havalı asansör , özel asma tavanlar,  iç mimarlık ofis projeleri , elektrik işleri , mekanik işleri , inşaat işleri , çelik konstrüksiyon merdiven işleri , elektrikli perdeler , karo halı döşeme işleri , özel imalat mobilya imalatları , iklimlendirme ve havalandırma işleri , alüminyum bölme duvarların tüm projelendirme , imalat , şantiye ve uygulama işleri anahtar teslim olarak yapılmış ve teslim edilmiştir. 

Elçilik Ofis 1
Gölbaşı villa 180 5

Gölbaşı Villa Projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Peyzaj projeleri

Tarih: 2020     Mekan: 790 m2     Şehir: Ankara
Gölbaşı iç mimarlık firmaları ile ortak çalışmalarımızdan olan  villa projemiz , 630 m2 alan üzerine kurulu yerleşimi ile 198 m2 net kullanım alanı sağlamaktadır. Daimi veya bağ evi kullanımları için olan bu projemizin iç mekan yerleşimi 4+1 olarak tasarlanmıştır. 2 adet verandası ve 2 adet balkonu mevcuttur. Genel çalışmalarımız kapsamında bu ve benzeri diğer projelerimiz mevcut olup özel iç mimarlık projeleri ve bahçe tasarımları kişiye göre hazırlanarak anahtar teslimi işler olarak hizmet vermekteyiz.   

Hakimler ve Savcılar Kurulu – Ankara


Toplantı Salonu – Konferans solonu

Tarih: 2015     Mekan: 105 m2     Şehir: Ankara
Ankara iç mimarlık firmaları içerisinde proje değerlendirmesi yapılan Genel Kurul Toplantı salonu için hazırladığımız iç mimarlık projeleri için , özel imalat toplantı masası , özel deri döşeme çalışma koltukları , karartmalı perdeler , ahşap duvar ve tavan dekorları ile sunum projeksiyon, görüntüleme ve seslendirme sistemleri ile alternatif olarak çoklu kullanım olanağı sunar.

hsyk 1
mebuskent peyzaj 1

Mebuskent Villa Peyzaj – Ankara


Peyzaj projeleri – Havuz projeleri

Tarih: 2017     Mekan: 830 m2     Şehir: Ankara
İç mimarlık projeleri ve uygulama işleri tarafımızca yapılan villa projemiz için bahçe havuz projeleri , şelale, Otopark alanı , kamelya alanı ve çevre düzenleme projeleri hazırlanmıştır. 

Relax Göksu Konutları – Ankara


Konut projeleri

Tarih: 2018     Mekan: 82 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık ofisi olarak Göksu parkı karşısında , Relax Göksu konutlarında yer alan 1+1 ev projemiz için salon, mutfak, banyo ve yatak odası tasarımları ve projelendirmeleri yapılmış olup projesine göre tüm mobilya, perde, döşeme ve ıslak mekanların uygulama işleri yapılarak anahtar teslim işleridir.

Relax Göksu Konutları 1
Polis dinlenme 3

Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi – Ankara


Otel projeleri – Toplantı salonu projeleri – Kongre projeleri

Tarih: 2016     Mekan: 61 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık ofisi olarak tasarımı ve projelendirmesi yapılan Emniyet Genel Müdürlüğü- Polisevi ‘nde yer alan VIP personel için özel iç mimarlık detayları ile tasarlanarak dinlenme ve toplantı alanı olarak fonksiyonel ve güvenlik detayları ile iç mekan mobilyaları tasarımı yapılarak gerekli ses yalıtım detayları ile birlikte özel içmimarlık hizmetleri kapsamında anahtar teslim işler.

Sheraton Hotel – Irak


Otel projeleri – Restorant projeleri – Kafe projeleri

Tarih: 2013     Mekan: 982 m2     Şehir: Erbil
Otel projeleri içerisinde yer alan Sheraton Otel Erbil için tüm tip otel odaları projeleri , restoran projeleri , iş merkezi projeleri , Lobi projeleri , havuz projeleri , Alakart restoran projeleri , toplantı salonları projeleri ve genel mekanlar için mobilya ve inşaat anahtar teslim çalışmaları yapılmıştır.

erbil otel 1
Gölbaşı villa 2

Villa Projesi Beynam – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Peyzaj projeleri

Tarih: 2021     Mekan: 790 m2     Şehir: Ankara
Gölbaşı iç mimarlık firmaları ile ortak çalışmalarımızdan olan  villa projemiz , 630 m2 alan üzerine kurulu yerleşimi ile 98 m2 net kullanım alanı sağlamaktadır. Daimi veya bağ evi kullanımları için olan bu projemizin iç mekan yerleşimi 3+1 olarak tasarlanmıştır. 2 adet  geniş verandası mevcuttur. Genel çalışmalarımız kapsamında bu ve benzeri diğer projelerimiz mevcut olup özel iç mimarlık projeleri ve bahçe tasarımları kişiye göre hazırlanarak anahtar teslimi işler olarak hizmet vermekteyiz.

İl Jandarma Komutanlığı – Ankara


Ofis projeleri – Makam projeleri

Tarih: 2015     Mekan: 63 m2     Şehir: Ankara
Özel iç mimarlık projeler arasında yer alan İl Jandarma Komutanı makam odası için operasyonel kullanıma uygun olarak masif mobilya takımları, deri koltuklar ve özel karartmalı perdeler ile dekore edilmiş olup genel mekân ses izolasyonu için zeminde anti bakteriyel halı ve asma tavan detayları ile derinlik verilmiştir.

jandarma 1
elçilik ev 6

İ. E. Konut Projesi – Ankara


Konut projeleri – Villa projeleri – Ev yenileme

Tarih: 2017     Mekan: 360 m2     Şehir: Ankara
Genel olarak kokteyl , toplantı ve yemekli kutlamalar için dekore edilmesi istenen özel iç mimarlık projelerimiz içerisinde yer alan İ. E. Özel konut projesi için avangart mobilya sadeliğinde tasarladığımız projemiz içerisinde , yemek odası , toplantı odası , banyolar ve genel mekanlar yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü – Ankara


Ofis projeleri – Bekleme alanı – Fuaye alanı

Tarih: 2016     Mekan: 41 m2     Şehir: Ankara
Emniyet Genel Müdürlüğü VIP toplantı salonu için bekleme alanı olarak tasarımı yapılan fuaye alanı , zemin döşeme işleri , ahşap duvar dekorları , asma tavan işleri , mobilya ve deri döşeme işleri ile birlikte anahtar teslim projelerin hazırlanması.

Emniyet idari işler 1
Sungen Solar Enerji 3

İ. Y. Ofis projesi – Ankara


Ofis projeleri – Toplantı salonları – Makam ve dinlenme alanları

Tarih: 2021     Mekan: 740 m2     Şehir: Ankara
Ankara  – iç mimarlık – ofis projeleri referanslarımızda yer alan özel projeleri ile dikkat çeken İ. Y. Ofisi Makam alanları ve diğer ofis çalışma alanları için projelendirme çalışmaları trend tasarımlar baz alınmıştır. Duvar ahşap döşeme ve içerisine gizli aydınlatma ile lamel bazlı görsellik sağlanmıştır. Duvar ve zeminde yer alan granit döşemeleri mevcuttur. İşin yapımı için anahtar teslim fiyat olarak değerlendirilmiştir.

Abrama Aksesuar – Ankara


Ofis Projeleri – Makam projeleri

Tarih: 2018     Mekan: 39 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık olarak tasarımı, projelendirmesi ve uygulama işleri yapılan Abrama Aksesuar makam ve çalışma alanları için özel metal çalışmaları içerisinde yer alan masa ayakları , sehpa ayakları , konsol ayakları yenilikçi bir tasarım le imal edilerek montajı yapılmıştır. Elektrik, mekanik, inşaat ve mobilya işleri ile birlikte tüm dekor aksesuarları dahil edilerek anahtar teslim işler yapılmış ve teslim edilmiştir.

Abrama Hırdavat 1
osmanlı hamamı 1

Osmanlı Hamamı – Ankara


Dinlenme alanları – Hamam – Sauna – Tuz odası – Buhar odası – Havuz

Tarih: 2009     Mekan: 680 m2     Şehir: Ankara
2010 yılında açılışı yapılan Etlik Osmanlı hamamı için özel iç mimarlık projeleri kapsamında kullanım amacına uygun olarak gerekli su ve nem oranları hesaplanmış olup kullanım alanlarına göre özel proje ve ar-ge çalışmaları yapılmıştır. Ahşapların tamamı emprenye edilmiş ve silinmiş kerestelerden, seramik döşemelerinin tamamı porselen kaymaz tabanlı olarak çilmiş ve mastikli derzler kullanılmıştır. asma tavanlarda özellikle hamam alanında neme dayanıklı küf yapmayan boyalar kullanılmıştır. Hamam için özel pijamalı mermer kullanılmış olup anahtar teslim işlerimiz arasında yer almaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – Ankara


Ofis projeleri – Makam projeleri

Tarih: 2017     Mekan: 42 m2     Şehir: Ankara
A1 iç mimarlık olarak tasarımı ve projelendirmesi yapılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı birimlerinde yer alan özel projeli bir makam için, makam ve dinlenme alanı tasarımı ve projelendirme hizmetleri yapılması işleridir. Tüm mobilyalar masif yüzey üzeri mat cilalı ve lake boyamadır. Zemin karo halı döşeme ve asma tavada gizli havalandırma için petek asma tavan ile karolaj yapılmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 1
Cumhuriyet Baş Savcılığı 5

Cumhuriyet Başsavcılığı – Ankara


Ofis projeleri – Makam projeleri – Dinlenme alanları

Tarih: 2012     Mekan: 76 m2     Şehir: Ankara
Ankara Cumhuriyet Başsavcılık makamı için hazırlamış olduğumuz özel içmimarlık projemizde , tüm mekanın tasarımı masa takımı üzerinden ilerlemiş olup gerek tavan gerekse duvar ve denizliklerde yer alan mobilyalar ve masa takımı el yapımı özel ölçüler ile üretilmiştir. Koltuklar ile devam eden tasarım kendi içerisinde ahşap ile buluşturulmuştur. Koltuk takımları chester modeli olup yüzeyi  deri kaplamadır. İhalesinde anahtar teslim iş kapsamında yapılmış ve teslimatı yapılmıştır.

Hazine Müsteşarlığı – Ankara


Ofis projeleri – Makam projeleri

Tarih: 2017     Mekan: 46 m2     Şehir: Ankara
İç mimarlık projelerimizde kullanım amacına uygun, gerekliliğin dışında doğal ve sade kullanımı olması istenen Genel Müdürlük makamı için Masif masa takımı ve deri koltuklar ile ihtiyacı karşılayan natural çalışma prensibi ile tasarımı ve uygulama işleri anahtar teslim olarak projelendirilmiş ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

Hazine Müsteşarlığı 1
Termessos Hastanesi 3

Termessos Hastanesi – Antalya


Hastane projeleri

Tarih: 2018     Mekan: 412 m2     Şehir: Antalya
Hastane projeleri içerisinde yer alan Termessos hastanesi, hasta odaları yenileme işleri için hazırlamış olduğumuz özel iç mimarlık projelerimiz içerisinde hasta odaları , koridorlar , bekleme alanları ve genel mekanların projelendirme çalışmaları yapılmıştır. 

SY Makina – Ankara


Ofis projeleri – Toplantı projeleri

Tarih: 2019     Mekan: 78 m2     Şehir: Ankara
SY makine yönetimi tarafından talep edilen özel iç mimarlık projeleri alanlarında, çoklu kullanım şekli olan, özel sunum, toplantı ve ofis alanları projelendirme ve uygulama işlerinin özel metal ve ahşap çalışmaları ile zemin, tavan, duvarlar dekore edilerek anahtar teslimi işlerinin yapılıp teslim edilmesi işeridir.

SY Makina 2
Eliz Cam 1

Eliz Cam Balkon – Ankara


Ofis projeleri – Çalışma Alanları – Satış ofisleri

Tarih: 2015     Mekan: 570 m2     Şehir: Ankara
Eliz cam balkon sistemleri – Ankara iç mimarlık projeleri içerisinde önemli bir yeri vardır. Ar-ge ve üretim alanlarında yurt içi ve yurt dışı projelerimizde çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Çalışma ofisleri , satış ofisleri , toplantı ofisleri ve genel kullanım alanlarının projelendirme işleri ve uygulama danışmanlık işleri anahtar teslimi olarak tamamlanmıştır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi – Ankara


Kafeterya projeleri – Restorant projeleri

Tarih: 2016     Mekan: 87 m2     Şehir: Ankara
Üniversitenin Dekan ve öğretim görevlileri tarafından kullanılması planlanan kafe projesi için özel alan oluşturularak en fazla kullanım alanı sağlanmış ve bu alan içerisinde, bistro , kafe , restoran mekanları oluşturulmuştur. Minimalist, kendi içerisinde mini mutfağı olan mekanın özel projeler için çalışmalar yapılıp anahtar teslim çalışma başlatılmıştır.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 1
göç idaresi 1

Göç İdaresi Genel müdürlüğü  – Ankara


Bekleme alanı – Fuaye alanları

Tarih: 2017     Mekan: 125 m2     Şehir: Ankara
Göç idaresi Genel müdürlüğü merkez binası lobi alanı, bilgilendirme  ve karşılama bölümü için mekana uygun karşılama bankosu ve genel dekor projelerinin iç mimarlık çalışmaları yapılmıştır.

Kavaklıdere Umut Hastanesi – Ankara


Hastane projeleri

Tarih: 2017     Mekan: 595 m2     Şehir: Ankara
Hastane projeleri içerisinde yer alan Umut hastanesi, hasta odaları yenileme işleri için hazırlamış olduğumuz özel iç mimarlık projelerimiz içerisinde hasta odaları , koridorlar , bekleme alanları , karşılama ve genel mekanların projelendirme çalışmaları yapılmıştır.

Umut Hastanesi 2
Son yorumlar
    Categories
    • Kategori yok
    Arşivler
    Kategoriler
    • Kategori yok